AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Zeynep Hatun Anaokulu Yıl Sonu Gecesi Düzenledi
![Zeynep Hatun Anaokulu Yıl Sonu Gecesi Düzenledi](/meb_iys_dosyalar/2017_06/05152852_anasyfa.jpg)
Zeynep Hatun Anaokulu öğrencileri ve öğretmenleri tarafından hazırlanan geceye İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Hüseyin GÜNEŞ katıldı. Programda ilk olarak 4 yaş grubu öğrencilerinin ve öğretmenlerinin sene boyunca çalışıp hazırlamış olduğu projeler izlendi. Akabinde resim sergisinin açılışı yapıldı. Mezun olan 5 yaş grubu öğrencilerinin mezuniyet töreniyle program sonlandı.