AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Video Sizden, Kitap Bizden"23 nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde müdürlüğümüz tarafından düzenlenen "Video Sizden, Kitap Bizden" kampanyası kapsamında öğrencilerimden gelen videolar karşılığında söz verdiğimiz kitapları öğrencilerimizle buluşturuyoruz. İl genelinde başlatılan kampanyada öğrencilerimizden gelen 1650 video karşılığında öğrencilerimize 1650 adet kitap hediye edilmiştir.  

Kitapların içerisinde Milli Eğitim Müdürümüz Ömer Coşkun'dan öğrencilerimiz için bir teşekkür mektubu bulunmaktadır. Mektupta öğrencilerimize hitaben;

 

GELECEĞİMİZİN TEMİNATI, AYDINLIK YARINLARIMIZIN GÜVENCESİ DEĞERLİ ÖĞRENCİMİZ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının 101'inci yıldönümünde sizlerle bu bayram çoşkusunu paylaşmaktan memnuniyet duyuyorum. Meclisin açıldığı günü çocuklara armağan eden ecdadımız,sizlere duyduğu güven ve sevgiyi en güzel biçimde ortaya koymuştur.

Bu anlamlı günde dilerdik ki yüz yüze coşku ile okullarımızda kutlamalarımızı yapalım. Fakat dünya geneli mevcut olan salgından dolayı bu yıl sizlerle sosyal medya üzerinden bir araya geldik. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında bize göndermiş olduğun videonu hayranlıkla izledik. Bayram sevincimizin önüne hiçbir engelin geçmesine izin vermedik ve bundan sonraki süreçlerde de bayramlarımızı sizlerle coşku içinde kutlayacağız.

Salgın döneminde bayramı tüm coşkusuyla kutlamamıza katkı sağladığın için teşekkür ederim. Hem kendinizi hem de biz büyüklerinizi sevindirdiğiniz için teşekkür ederim. Hepinizi sevgiyle kucaklıyor, saygılarımı sunuyorum.

                                                                                                                       

                                                                                                                            Ömer COŞKUN

                                                                                                                           Amasya İl Milli Eğitim Müdürü

 

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.