AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Valimiz Sayın Mustafa MASATLI ve İl Müdürümüz Ömer COŞKUN, Uygur Şehit Eraslan Güngör İlk-Ortaokuluna ziyarette bulundu.
![Valimiz Sayın Mustafa MASATLI ve İl Müdürümüz Ömer COŞKUN, Uygur Şehit Eraslan Güngör İlk-Ortaokuluna ziyarette bulundu.](/meb_iys_dosyalar/2021_10/15204416_IMG_2620.jpg)
Uygur Köyündeki sorun ve talepleri dinlemek üzere ziyarette bulunan Valimiz Sayın Mustafa MASATLI; İl Müdürümüz Ömer COŞKUN ile birlikte Uygur Şehit Eraslan Güngör İlk-Ortaokulunda okulumuzun genel durumu ve eğitim faaliyetleri hakkında bilgi alarak, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizle bir araya geldiler.