AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

VALİMİZ SAYIN MUSTAFA MASATLI VE HANIMEFENDİ ESRA MASATLI HALK EĞİTİMİ MERKEZİ BÜNYESİNDE AÇILAN PASTACILIK KURSUNU ZİYARET ETTİLER.

VALİMİZ SAYIN MUSTAFA MASATLI VE HANIMEFENDİ  ESRA MASATLI HALK EĞİTİMİ MERKEZİ  BÜNYESİNDE AÇILAN PASTACILIK KURSUNU ZİYARET ETTİLER.

       Amasya İl Milli Eğitim Müdürlüğü yemekhanesinde gerçekleştirilen Ziyarete İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Türkmen ev sahipliği yaparken İl Milli Eğitim Müdürlüğü idari kadrosu da ziyarette hazır bulundu.

    Kurs ziyaretinde pastacılık kursiyerlerinin hazırlamış oldukları gıda ürünlerinin arka plan mutfağını inceleyen, kursiyerle sohbet eden Sayın Valimiz ve Hanımefendi pasta tadımında bulundular. Teftiş Kurulu Başkanı Mahmut Keskiner, Şube Müdürü Hayriye Tüfekci, Şube Müdürü Fatih Kamzeli'nin de katıldığı programda Valimiz Sayın Mustafa Masatlı :"Yetişkin eğitimine yönelik gerçekleştirilen bu etkinliğe katılan kursiyerlerimiz öğrenmenin yaşı olmadığını gösterdi. Bu kadar güzel pastalar, kurabiyeler yaptıkları için tüm katılımcıları kutluyorum" dedi

     Pasta Kursu Öğretmeni Emine Ünsal : ''28 Kursiyerimiz var. Her biri de kursa severek katılıyorlar. Kursiyerlerimizden bazıları buradan aldıkları eğitimle birlikte kendilerine iş alanı oluşturacağını söylüyor. Burada öğrenilenler pratiklik kazanılması açısından eve ödev olarak da veriliyor. Bu durumdan aileler de mutlu oluyor.'' dedi.

    Sayın Valimiz Mustafa Masatlı etkinlik sonrası öğretici ve kursiyerlere teşekkür etti. 

 

13-01-202313-01-202313-01-2023

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.