AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Vali Yardımcısı Bekir Sıtkı Dağ Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti
![Vali Yardımcısı Bekir Sıtkı Dağ Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2019_09/13172112_IMG_2730.jpg)
Amasya'ya atanan Vali Yardımcısı Bekir Sıtkı Dağ, kurum ziyaretleri kapsamında İl Millî Eğitim Müdürü Doç. Dr. İlker KÖSTERELİOĞLU'nu ziyaret etti. Vali Yardımcımız, 2019-20 eğitim öğretim yılının hayırlı olması ve başarılı geçmesi temennisinde bulundu. İl Millî Eğitim Müdürümüz, Vali Yardımcısı Bekir Sıtkı Dağ'a nazik ziyaretleri için teşekkür etti.