AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"TELAFİDE BEN DE VARIM" PROJESİ PLANLAMA TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİPandemi nedeniyle eğitimin uzaktan gerçekleşmesinin öğrenci, öğretmen ve aileler için birtakım sınırlılıklar doğurması nedeniyle hazırlanan Ulusal Destekleme Programı (UDEP) kapsamında "Telafide Ben de Varım" projesinin ilimizde yürütülecek faaliyetlerinin planlanması amacıyla düzenlenen planlama toplantısı İl Millî Eğitim Müdürümüz Ömer COŞKUN başkanlığında düzenlendi.

İlçe Millî Eğitim Müdürleri ve şube müdürlerimizin katıldığı toplantıda proje yürütülecek faaliyetler hakkında görüş alış verişinde bulunuldu. Proje kapsamında 2 Temmuzdan yeni eğitim-öğretim yılının başlayacağı tarihe kadar okullar fiziksel imkânlarından faydalanmak isteyen öğrencilerimiz için açık tutulacak. Yaz boyu okullarımızda öğrencilerimizin taleplerine göre fiziksel etkinlikler veya akademik programlar sunulacak. Toplantı sonrası açıklamalarda bulunan Müdür COŞKUN, " Salgın nedeniyle eğitim alanında yaşanan sınırlılıkları ortadan kaldırmak ve öğrencilerimizi salgının olumsuz etkilerinden bir an önce kurtulmalarını sağlamak amacıyla Sayın Bakanımız Ziya SELÇUK önderliğinde başlatılan "Telafide Ben de Varım" projesinin ilimizde yürütülecek faaliyetlerini planladık. Öğrencilerimizin sosyal, duygusal ve fiziksel olarak aktif olacağı bir telafi programıyla salgının eğitime yansıyan olumsuzluklarını hep birlikte bertaraf edeceğiz." dedi.

11-06-202111-06-202111-06-2021

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.