AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Valimiz Mustafa MASATLI, Hattat Hamdullah İmam Hatip Ortaokulu ile Amasya Sosyal Bilimler Lisesinde incelemelerde bulundu

Sayın Valimiz Mustafa MASATLI, yüz yüze eğitime geçişte üçüncü aşamanın başlaması nedeniyle Hattat Hamdullah İmam Hatip Ortaokulu ile Amasya Sosyal Bilimler Lisesinde incelemelerde bulundu, öğretmen ve öğrencilerimizle bir araya geldi.
Sayın Valimiz Mustafa MASATLI, Hattat Hamdullah İmam Hatip Ortaokulu ile Amasya Sosyal Bilimler Lisesinde incelemelerde bulundu

İl Millî Eğitim Müdürümüzün eşlik ettiği ziyaretlerinde sınıfları, kantinleri ve diğer alanları dolaşan Valimiz, öğrencilere derslerinde başarılar diledi. Yöneticilerden koronavirüs tedbirleri, okulların dezenfeksiyonu, uyguladıkları projeler ve eğitim-öğretim faaliyetleri hakkında bilgi almasının ardından öğretmenlerle de görüşen Valimiz Mustafa MASATLI, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN Beyefendi'nin öncülüğündeki hükümetimizin çalışmalarıyla virüs tehdidinin minimuma indirilerek çocuklarımızın eğitim-öğretim faaliyetlerinden geri kalmamaları adına büyük bir gayret ve özveriyle ülkemiz genelinde çalışmaların yürütüldüğünü belirtti. Amasya'nın sağlıklı bir eğitim süreci için ciddi bir mesai harcadığını vurguladı.

03-11-202003-11-202003-11-2020

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.