AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SAYIN VALİMİZ MUSTAFA MASATLI HALK EĞİTİM MERKEZİMİZE BAĞLI KURSLARI ZİYARET ETTİ

Sayın Valimiz Mustafa MASATLI ve eşi Esra MASATLI Hanımefendi 11 Ocak itibariyle yüz yüze eğitime başlayan Halk Eğitim Merkezimize bağlı kursları ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
SAYIN VALİMİZ MUSTAFA MASATLI HALK EĞİTİM MERKEZİMİZE BAĞLI KURSLARI ZİYARET ETTİ

Vatandaşlarımızın bireysel gelişimini güçlendirici, yurttaşlık hak ve ödevlerini bilinçli olarak yapmalarını sağlayıcı, demokrasi kültürünü, düşünce, kişilik ve yeteneklerini geliştirmek, bilimsel, girişimci, teknolojik, iktisadi, sosyal, kültürel gelişmelerini ve serbest zamanlarını en iyi şekilde değerlendirme ve kullanma alışkanlıkları kazandırmak, yeteneklerini geliştirme imkânını sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdüren Halk Eğitim Merkezimize bağlı kursları ziyaret eden Sayın Valimize İl Millî Eğitim Müdürümüz Ömer COŞKUN ve İl Millî Eğitim Şube Müdürü Hayriye TÜFEKCİ eşlik etti.

Ziyaretlerinde Halk Eğitim Merkezi Sanat Evi teşhir ve satış yerinde incelemelerde bulunan Sayın Valimiz yapılan çalışmalar, yürütülen eğitim ve kurslar hakkında kurum yöneticilerinden bilgi aldı. Bu ziyaretin akabinde çini yapımı kurslarını da ziyaret eden Vali MASATLI eğitim gören kursiyerlerle sohbet etti.

17-02-202117-02-202117-02-202117-02-202117-02-2021

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.