AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Valimiz Mustafa Masatlı, Bahçeleriçi Şehit Recep Gülen İlkokulu ile Abdurrahman Kamil İlkokulunda İncelemelerde Bulundu.

Sayın Valimiz Mustafa Masatlı, yüz yüze eğitime geçişte ikinci aşamanın bugünden itibaren başlaması nedeniyle Bahçeleriçi Şehit Recep Gülen İlkokulu ile Abdurrahman Kamil İlkokulunda incelemede bulundu,  öğretmen ve öğrencilerimizle bir araya geldi.
Sayın Valimiz Mustafa Masatlı, Bahçeleriçi Şehit Recep Gülen İlkokulu ile Abdurrahman Kamil İlkokulunda İncelemelerde Bulundu.

Sınıfları ve diğer alanları dolaşan Vali Masatlı,  öğrencilere derslerinde başarılar diledi. Yöneticilerden koronavirüs tedbirleri, okulların dezenfeksiyonu, uyguladıkları projeler ve eğitim-öğretim faaliyetleri hakkında bilgi almasının ardından öğretmenlerle de görüşen Valimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın öncülüğünde ve Millî Eğitim Bakanımız Sayın Ziya Selçuk'un çalışmalarıyla virüs tehdidinin minimuma indirilerek çocuklarımızın eğitim-öğretim faaliyetlerinden geri kalmamaları adına büyük bir gayret ve özveriyle ülkemiz genelinde çalışmaların yürütüldüğünü belirtti. Amasya'nın sağlıklı bir eğitim süreci için ciddi bir mesai harcadığını vurguladı.

Ziyaretlerde İl Millî Eğitim Müdürümüz Ömer Coşkun ve diğer yetkililer de yer aldı.

12-10-202012-10-202012-10-2020

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.