AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sayın Valimiz İbrahim Halil ÇOMAKTEKİN den Amasya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine Ziyaret
![Sayın Valimiz İbrahim Halil ÇOMAKTEKİN den Amasya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2015_04/k_28162359_anasayfa.jpg)
Sayın Valimiz İbrahim Halil ÇOMAKTEKİN Amasya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti. Ziyarette Sayın Valimiz İbrahim Halil ÇOMAKTEKİN’ e İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Hüseyin GÜNEŞ eşlik etti.
Atölye ve sınıfları gezerek incelemelerde bulunan Sayın Valimiz İbrahim Halil ÇOMAKTEKİN, Öğretmen ve Öğrencilerle sohbet ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.