AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Resmi ve Özel Ortaöğretim Müdürleri ile Toplantı Yapıldı
![Resmi ve Özel Ortaöğretim Müdürleri ile Toplantı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2017_01/11083419_baYsayfa.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Hüseyin GÜNEŞ Başkanlığında, Ortaöğretim Biriminden sorumlu İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ali BAHÇİVAN ile Resmi ve Özel Ortaöğretim Müdürlerinin katılımlarıyla 2016-2017 Eğitim Öğretim yılında okullarımızın Sosyal, Kültürel, Proje ve Spor Faaliyetleri ile ilgili Resmi ve Özel Ortaöğretim Müdürleriyle değerlendirme toplantısı yapıldı.