AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Rehberlik Sohbetlerinde Öğrenci ve Velilerimizle Buluşuyoruz...

Rehberlik Sohbetlerinde Öğrenci ve Velilerimizle Buluşuyoruz...

Hedeflerimize Beraber Yürüyoruz Projesi kapsamında Psikolojik Danışmanlarımızı, öğrencilerimizle ve velilerimizle Müdürlüğümüzün Youtube kanalında Rehberlik Sohbetlerinde Buluşuyoruz.Amasya Rehberlik Araştırma Merkezimiz, Ortaokul ve  lisede görev yapan psikolojik danışmanlarımız sınava kadar olan süre boyunca haftanın salı ve perşembe günleri 21.00 da müdürlüğümüzün youtube kanalında canlı yayın yapacaklardır.Yapılacak olan canlı yayınlarda YKS Sınav Sistemi, Verimli Ders Çalışma Yöntemleri, Sınav Kaygısı ve Başetme Yöntemleri, Sınav Stratejileri, Covid-19 Kaynaklı Stres ve Etkileri,Mesleki Rehberlik ve Tercih Danışmanlığı konuları ele alınacaktır. Öğrencilerimizin pandemi sürecinde sınavlara hazırlanırken karşılaşabilecekleri olası güçlüklerde onlara yardımcı olmak, motivasyonlarının yükseltilmesi ve sağlıklı bir gelecek planlamalarına katkı sağlamak amaçlanmıştır.

Yapılacak yayınlarla ilgili planlama toplantısı İl Müdürümüz Doç. Dr. İlker Kösterelioğlu başkanlığında gerçekleştirilirken, İl Müdürümüz çalışmada görev alan psikolojik danışmanlara programlarında başarı dileklerini ve teşekkürlerini iletti.

01-06-202001-06-202001-06-2020

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.