AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖZEL SERVİS ARAÇLARININ HİZMET KALİTESİNİ ARTIRMAK İÇİN BİLGİLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

ÖZEL SERVİS ARAÇLARININ HİZMET KALİTESİNİ ARTIRMAK İÇİN BİLGİLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Amasya merkezde faaliyet gösteren resmî ve özel anaokulu, ilkokul, ortaokul ve ortaöğretim kurumlarımızdaki öğrencilerimizi taşıyan özel servis araçlarının sürücüleri ile rehber personeline yönelik bilgilendirme toplantısı düzenlendi. İl Millî Eğitim Müdürlüğü konferans salonunda 5 ve 7 Ekim tarihlerinde iki oturum halinde gerçekleşen toplantıya servis çalışanlarının yanı sıra okullarımızda görev yapan idarecilerimiz, İl Jandarma Komutanlığı, İl Emniyet Müdürlüğü ve Amasya Belediyesi Trafik Zabıtası ekipleri de katıldı.

Trafik güvenliği, Covid 19 salgını nedeniyle dikkat edilmesi gereken hijyen kuralları ve iletişim becerileri konularının yanı sıra Okul Servis Araçları Yönetmeliğinde yapılan son değişiklikler ve güncel uygulamalar hakkında İl Millî Eğitim Şube Müdürü Uğur BAŞGÜL, İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Müdürü Ferda YILMAZ ve Trafik Polisi Mustafa ŞAHİN tarafından katılımcılara bilgi verilerek sunum yapıldı.

Toplantı sonunda okul servis araçları il emniyet müdürlüğü ekiplerince denetlenerek araçlarda tespit edilen eksikliklerin en kısa sürede tamamlanması istendi.

09-10-202109-10-202109-10-202109-10-202109-10-2021

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.