AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okul müdürleri ile "Dönem Sonu Değerlendirme Toplantısı" yapıldı.
![Okul müdürleri ile](/meb_iys_dosyalar/2022_01/12161111_IMG_8666.jpg)
Toplantının gündem maddelerini dönem sonu değerlendirilmesinin yapılması, seçmeli derslerin görüşülmesi, dönem sonu iş ve işlemlerinin görüşülmesi, Covid-19 pandemi tedbirleri, okul kütüphanelerindeki kitap sayılarının zenginleştirilmesi oluşturdu. İl Müdürümüz Ömer COŞKUN'un başkanlık yaptığı toplantıya İl Müdür Yardımcısı Ali BAHÇİVAN, Şube Müdürü Bedir ASLAN ve Alpaslan KANAR katıldı.