AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Öğretmenim İçin Bir Fidan" kampanyasıyla Gümüşhacıköy Kemalpaşa İlkokulu 2/A Sınıfı öğrencileri İl Müdürümüz Ömer COŞKUN adına fidan bağışında bulundu.
![](/meb_iys_dosyalar/2021_11/18110506_WhatsApp_Image_2021-11-18_at_10.49.11.jpg)
24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla düzenlenen "Öğretmenim İçin Bir Fidan" kampanyasına destek vererek İl Müdürümüz Ömer COŞKUN adına fidan bağışında bulunan Gümüşhacıköy Kemalpaşa İlkokulu 2/A Sınıfı öğretmen ve öğrencilerine teşekkür ediyoruz.