AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRETMENEVİNDE DEPREMZEDE VATANDAŞLARIMIZA YEMEK ORGANİZASYONU DÜZENLENDİ

ÖĞRETMENEVİNDE DEPREMZEDE VATANDAŞLARIMIZA YEMEK ORGANİZASYONU DÜZENLENDİ

  Amasya Valiliği ve Amasya Belediyesinin katkılarıyla  Amasya Öğretmenevinde konaklayan 17 depremzede ailemize ve 57 vatandaşımıza yemek organizasyonu düzenlendi. İl Müdürlüğümüzün ev sahipliğinde Amasya Öğretmenevinde düzenlenen yemek organizasyonuna Amasya Vali Vekili Sayın Bekir Sıtkı Dağ, Amasya Belediye Başkanı Sayın Mehmet Sarı, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Türkmen ve  depremzede kardeşlerimiz katıldılar. Vali Vekilimiz Sayın Bekir Sıtkı Dağ ve Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Sarı depremzedeler ile sohbet sonrasında yaptıkları konuşmalarında Amasya'nın ilk andan itibaren verdiği desteklerin bundan sonra da devam edeceğini ifade ettiler. Depremden zarar görerek Amasya'ya gelen kardeşlerimizden kendilerini misafir olarak değil ev sahibi olarak görmelerini istediler.

Kendilerine her türlü katkının sağlanarak ihtiyaçlarının temin edileceği belirtilirken depremzedeler; Amasya Valiliğine, Amasya Belediyesine ve İl Millî Eğitim Müdürlüğümüze teşekkürlerini ifade ettiler. Program sonunda Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Sarı depremzede çocuklara hediyeler verdi.

 

25-02-202325-02-202325-02-2023

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.