AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ÖĞRENME ŞENLİĞİ BAŞLIYOR...
![ÖĞRENME ŞENLİĞİ BAŞLIYOR...](/meb_iys_dosyalar/2019_09/25093917_afiY.jpg)
Bireylerde kendilerini geliştirme konusunda merak ve istek uyandırarak, öğrenmenin eğlenceli, kişiyi rehabilite eden yönünün fark edilmesini ve bireylerin öğrenme süreçlerine aktif olarak katılmasını sağlamak amacıyla ilimizde 26-27 Eylül 2019 tarihlerinde Amasya Halk Eğitimi Merkezi ve A.S.O. Müdürlüğü bahçesinde "Öğrenme Şenliği" düzenlenecektir.