AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Nakışlarla Canlanan Tarih Konulu El Sanatları Sergisi Açıldı
![Nakışlarla Canlanan Tarih Konulu El Sanatları Sergisi Açıldı](/meb_iys_dosyalar/2017_05/23142540_IMG_6073.jpg)
Halk Eğitim Merkezi Usta Öğreticileri ve Kursiyerleri tarafından hazırlanan “Nakışlarla Canlanan Tarih” konulu el sanatları sergisi Hazeranlar Konağında açıldı. Açılışa Sayın Valimiz Salih IŞIK ve Eşi Saadet IŞIK hanımefendi , Belediye Başkanımız Cafer ÖZDEMİR, İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Hüseyin GÜNEŞ, Usta Öğreticiler ve Kursiyerler katıldı.