AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürü Dr. Hüseyin GÜNEŞten Şehitlik Ziyareti
![Milli Eğitim Müdürü Dr. Hüseyin GÜNEŞten Şehitlik Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2016_09/k_21153554_anasayfa.jpg)
15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve 19 Gaziler Günü münasebeti ile Sabuncuoğlu Şerefeddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri şehitliği ziyaret ettiler.
Ziyarete İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin GÜNEŞ, Okul Müdürü Mehmet DÜMEN, Müdür Yardımcısı Fatih UZUNÖZ ve öğretmenleri katıldılar. Şehitlik ziyaretinde Kuran-ı Kerim Tilaveti okunarak dualar edildi.