AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLî EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ MERZİFON FEN LİSESİNİ ZİYARET ETTİ

MİLLî EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ MERZİFON FEN LİSESİNİ ZİYARET ETTİ

Amasya İl Millî Eğitim Müdürü  Mehmet Türkmen, Merzifon Fen Lisesine ziyaret gerçekleştirdi.İl Millî Eğitim Müdürümüz ,Merzifon Fen Lisesi ziyaretinde öğretmenlerle buluştu ve eğitim öğretim yılı hazırlıklarını yerinde inceledi.

Yeni eğitim-öğretim döneminin öğretmenlerimize, ailelerine ve tüm eğitim camiasına hayırlı olması temennilerinde bulundu. Okul idaresine ve öğretmenlerine daha önceki başarılı çalışmaları için teşekkür eden İl Müdürümüz Mehmet Türkmen akademik açıdan son beş yıllık verileri analiz ettiklerini ve Merzifon Fen Lisesinin başarısında yükselen bir ivme olduğunu ifade etti.

Amasya Takip Sistemi (ATS) Web Uygulaması  üzerinde çalıştıklarını belirterek bir çok alanda veri girişleri yapıldığını, bu verilerin İl Millî Eğitim Müdürlüğünce analiz edildiğini ve sonuçlarının değerlendirildiğini söyledi. Merzifon Fen Lisesi için talep edilen her türlü desteğin sağlanacağını belirtti.

Fen Liselerinin öğretmen ve öğrenci açısından seçkin bir konumda olduğunu, beklentilerin de bu yönde arttığını söyledi. Akademik başarıların yanında sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal alanların da geliştirilmesinin önemine de değindi.

Her okul türünün farklı iklimleri olduğuna ve hedeflerini ona göre belirlendiğine değinerek Merzifon Fen Lisesinin de hedeflerini bu çizgide belirlemesi gerektiğini ifade etti.Yeni eğitim-öğretim yılının sağlık ve başarılarla geçmesini temenni ederek ziyaretini sonlandırdı.

 

09-09-202209-09-202209-09-202209-09-2022

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.