AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MESLEKİ EĞİTİMDE 1.000 OKUL PROJESİ TANITIM TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

MESLEKİ EĞİTİMDE 1.000 OKUL PROJESİ TANITIM TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Mesleki eğitimde son yıllarda yaşanan iyileşmenin tüm meslek okullarımıza yaygınlaştırılması ve mesleki eğitimin kalitesinin artırılması amacıyla düzenlenen "Mesleki Eğitimde 1.000 Okul Projesi" kapsamında İl Millî Eğitim Müdürümüz Ömer COŞKUN başkanlığında, Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Ali BAHÇIVAN, İl Millî Eğitim Şube Müdürü Bedir ARSLAN ile Gökhöyük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve idarecilerinin katılımı ile proje tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

Okul yöneticilerimize ve öğretmenlerimize yönelik eğitim programlarının yanı sıra okulların fiziki altyapısını güçlendirmek, okullara laboratuvar yapılması, mevcutlarının güncellenmesi, proje kapsamındaki tüm okullara kütüphane yapılması amaçlanan projeye ilimizde Gökhöyük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Şehit Gültekin Tırpan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Torumtay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Merzifon Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Mithatpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi dâhil edilmiştir.

24-12-202024-12-2020

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.