AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MESLEKİ EĞİTİMDE 1000 OKUL PROJESİ KAPSAMINDA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜMÜZDE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLENDİ
![MESLEKİ EĞİTİMDE 1000 OKUL PROJESİ KAPSAMINDA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜMÜZDE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLENDİ](/meb_iys_dosyalar/2020_12/15133216_IMG_5740.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Ömer COŞKUN başkanlığında, ilimizde 1000 okul projesi kapsamına alınan 6 Meslek Lisesi Müdürü ile toplantı düzenlendi. Müdürlüğümüz toplantı salonunda gerçekleşen toplantıda okul müdürlerine projenin detayları ve nasıl yürütüleceği konusunda bilgilendirme yapıldı.