AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Mehmet Varinli İlkokulu Yılsonu Gecesi Yapıldı
![Mehmet Varinli İlkokulu Yılsonu Gecesi Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2018_05/08141225_20180506_222026.jpg)
Amasya Belediyesi Kültür Merkezi Şehzade Salonunda yapılan yılsonu gecesine İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Hüseyin GÜNEŞ, Amasya Belediye Başkan Yardımcısı Osman AKBAŞ, Okul Müdürleri, öğrenciler ve veliler katıldılar. Programda emeği geçen öğretmen ve öğreticilere şilt takdim edildi. Program hatıra fotoğrafı çekilmesi ile sona erdi.