AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

LGS,'ye Katılacak Öğrencilerimize Bir Destekte Bizden..

"Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamında merkezi sınava girecek 8. sınıf öğrencilerimiz için birinci dönem müfredat ve kazanımlarına yönelik Mayıs Ayı Çalışma Soruları Yayımlandı."
LGS,'ye Katılacak Öğrencilerimize Bir Destekte Bizden..

Millî Eğitim Bakanlığı Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından Yayımlanmış olan Mayıs Ayı Çalışma Soruları içerisinde İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz Ölçme Değerlendirme Merkezi tarafından hazırlanan sorularda yerini almıştır.

İl Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan kitapçıkta Türkçe 13, Matematik 14, Fen Bilimleri 21, T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülükten 20 soru bulunmaktadır. Öğrencilerimize destek olmak için yapılan bu çalışmada emeği geçen idareci, öğretmen ve teknik ekibe öğrencilerimiz adına teşekkür ederiz.

Destek paketine, Millî Eğitim Bakanlığı Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünün (http://odsgm.meb.gov.tr/) internet adresinden erişim sağlanabilmektedir.

 

 

 

 

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.