AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kuran-ı Kerimi Güzel Okuma ve Hafızlık Yarışması Düzenlendi
![Kuran-ı Kerimi Güzel Okuma ve Hafızlık Yarışması Düzenlendi](/meb_iys_dosyalar/2017_12/19163652_IMG_9847.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Hüseyin GÜNEŞ, Merzifon Şehit Ahmet Özsoy Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Çok Amaçlı Salonda düzenlenen; İmam Hatip Ortaokulları (kız) arası düzenlenen Genç Nida Kur’an-ı Kerim’i güzel okuma ve hafızlık yarışmasına katıldı. Yarışmaya Dr. Hüseyin GÜNEŞ’in yanı sıra Merzifon İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet YOZGAT, Okul Müdürleri, Öğretmenler ve öğrenciler katıldılar.