AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Keyifli Okul Atölyem" Proje Yürütücüsü Sınıf Öğretmeni Necla Akkoyunlu'yu İl Müdürümüz Makamında Kabul Etti"Keyifli Okul Atölyem" projesinde İlimizi temsil eden Zübeyde Hanım Üçler İlkokulu sınıf öğretmeni Necla Akkoyunlu İl Millî Eğitim Müdürümüz Doç. Dr. İlker Kösterelioğlu'nu makamında ziyaret ederek proje hakkında bilgi verdi.

2023 eğitim vizyonunu temel alan beceri ve tasarım atölyelerinden oluşan,  "Keyifli Okul Atölyem" projesi Romanya,Azerbaycan ve Türkiye ortaklı 67 öğretmen ve  987 öğrencinin dahil olmuştur.  Proje kapsamında  "21.YÜZYIL PARADİGMALARI IŞIĞINDA ÖĞRENME VE ÖĞRETME YETKİNLİKLERİ" isimli  literatür destekli, karekod uygulamalı, tanıtım videolu, disiplinler arası ilişkili müfredat entegreli, yaratıcı düşünce soruları örnekli, daha önce bu formatta ve içerikte yazılmamış tamamen özgün" Öğretmen El Kitabı" basıldı. Hazırlanan kitap  özenle hazırlanan bir sandık içerisinde,kendisi için öğrencilerin yazdıkları mektuplarla birlikte Bakanımız  Sayın Ziya Selçuk'a sunulmak üzere de hazırlandı.Tasarım beceri atölyeleri ve web 2.0 araçlarından oluşan 60 farklı etkinliği içinde barındıran kitap okurlarına yol gösterici olacaktır. 

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.