AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İMAM HATİP OKULLARI YÖGEP (Yönetici Gelişim Programı) FAALİYETİ
![İMAM HATİP OKULLARI YÖGEP (Yönetici Gelişim Programı) FAALİYETİ](/meb_iys_dosyalar/2021_03/31103304_18164910_yogep.jpg)
"Mezun öğrencilerin takibi ve üst öğrenime yerleşme süreçleri" konulu YÖGEP (Yönetici Gelişim Programı) faaliyeti kapsamında; Amasya İl Milli Eğitim Müdürlüğünce (Din Öğretimi Birimince) 2021-2022 eğitim ve öğretim yılından itibaren uygulamaya geçirilmek üzere okullarımızın kullanımına açılması planlanan Mezun Öğrenci Bilgi Sistemi ( MÖBİS ) Modülü oluşturulması çalışmaları başlatılarak gerekli adımlar atılmıştır.