AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İLKÖĞRETİM HAFTASI MÜNASEBETİYLE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ,SAYIN VALİMİZE MAKAM ZİYARETİNDE BULUNDU
![İLKÖĞRETİM HAFTASI MÜNASEBETİYLE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ,SAYIN VALİMİZE MAKAM ZİYARETİNDE BULUNDU](/meb_iys_dosyalar/2022_09/13163533_3b.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Mehmet Türkmen,İlköğretim Haftası kapsamında İdareci,öğretmen ve öğrencilerimizle birlikte Sayın Valimiz Mustafa Masatlı'ya makam ziyaretinde bulundu. Sayın Valimiz Mustafa Masatlı yeni eğitim-öğretim yılının Amasya'mıza ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ederek öğrencilerimize ve eğitim camiasına başarı dileklerinde bulundu.