AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlimizden Kriket Kadınlar A Milli Takımı Kampına giden 5 sporcumuz İl Müdürümüz Ömer COŞKUN'u ziyaret etti.
![İlimizden Kriket Kadınlar A Milli Takımı Kampına giden 5 sporcumuz İl Müdürümüz Ömer COŞKUN'u ziyaret etti.](/meb_iys_dosyalar/2021_10/19164029_IMG_2653.jpg)
İl Müdürümüz Ömer COŞKUN; Ezinepazar Atatürk İlk ve Ortaokul Müdür Yardımcısı ve Antrenör Yunus Emre CEYLAN eşliğinde ziyarette bulunan Kriket Kadınlar A Milli Takımı oyuncularımızla moral ve motivasyon konuşması yaptı, oyuncularımızın maddi ve manevi her türlü destekle yanlarında olduğunu belirtti.