AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MÜDÜRÜMÜZ TOPLUM RUH SAĞLIĞI MERKEZİNDE FAALİYET GÖSTEREN HALK EĞİTİM KURSLARINI ZİYARET ETTİ

İL MÜDÜRÜMÜZ TOPLUM RUH SAĞLIĞI MERKEZİNDE FAALİYET GÖSTEREN HALK EĞİTİM KURSLARINI ZİYARET ETTİ

 

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ömer COŞKUN Amasya Toplum Ruh Sağlığı Merkezinde Halk Eğitim Müdürlüğümüzce düzenlenen kursları ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Tedavi gören hastaların tedavi sürecinde, Amasya Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından çeşitli kurslar verilerek, rehabilite edilmeleri ve topluma daha hızlı uyum sağlamaları amaçlanmaktadır. Halk Eğitim Merkezi aracılığıyla tedavi gören hastalara uygulamalı tiyatro, klasik gitar, su kabağı işlemeciliği ve fadime bebek yapımı alanında kurslar veriliyor.

Yürütülen faaliyetler hakkında bilgi alan İl Müdürümüz yaptığı açıklamada "Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezinde tedavi gören hastalar içilen açılan hobi kursları, hastaların tedavi sürecine olumlu katkı sağlıyor. Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğümüz aracılığıyla gerçekleştirilen bu çalışmayla onları topluma kazandırmak ve kendi yetilerini arttırmaya çalışıyoruz. Halk Eğitim Merkezimize ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum" dedi.

23-02-202123-02-202123-02-202123-02-2021

 

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.