AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İL MÜDÜRÜMÜZ ŞEHİTLER İLK- ORTAOKULUNU ZİYARET ETTİ
![İL MÜDÜRÜMÜZ ŞEHİTLER İLK- ORTAOKULUNU ZİYARET ETTİ](/meb_iys_dosyalar/2021_08/02162932_IMG_3717.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Ömer COŞKUN, Okul ziyaretlerine devam ediyor.
"Telafide Ben de Varım" etkinlikleri çerçevesinde ilimiz merkez ilçede bulunan Şehitler İlk-Ortaokulunu ziyaret eden İl Müdürümüz, sınıflarda mozaik sanatını kullanarak yumurta kabuklarından dekoratif tasarımlar yapan öğrencilerin etkinliklerine katılarak 'Telafide Ben de Varım' etkinlikleri hakkında bir süre sohbet etti.