AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Müdürümüz Ömer COŞKUN, Suluova Yunus Emre İlkokulu ve Şehit Metehan Atmaca Anadolu Lisesi öğrencileri ile bir araya geldi.
![İl Müdürümüz Ömer COŞKUN, Suluova Yunus Emre İlkokulu ve Şehit Metehan Atmaca Anadolu Lisesi öğrencileri ile bir araya geldi.](/meb_iys_dosyalar/2021_10/06170037_IMG_1790.jpg)
Yüz yüze eğitim faaliyetlerinin aralıksız devam ettiği ve salgın önlemlerinin özenle uygulandığı bu süreçte okulları hemen hemen her gün ziyaret eden İl Müdürümüz Ömer COŞKUN; Suluova Yunus Emre İlkokulu ve Şehit Metehan Atmaca Anadolu Lisesi öğrencileri ile bir araya geldi, öğrencilerle yüz yüze eğitim öğretim faaliyetleri hakkında sohbet etti ve öğrencilerin istek ve taleplerini dinledi.