AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Müdürümüz Ömer COŞKUN, Merzifon Kaymakamı Ali GÜLDOĞAN ile birlikte Merzifon Fen Lisesine ziyarette bulundu.
![İl Müdürümüz Ömer COŞKUN, Merzifon Kaymakamı Ali GÜLDOĞAN ile birlikte Merzifon Fen Lisesine ziyarette bulundu.](/meb_iys_dosyalar/2021_10/09000648_IMG_2079.jpg)
Merzifon Fen Lisesine ziyarette bulunan İl Müdürümüz Ömer COŞKUN ve Merzifon Kaymakamı Ali GÜLDOĞAN; okulda bulunan beceri atölyelerini inclediler, öğrencilerin teknoloji, müzik ve görsel sanatlar alanlarında yaptığı çalışmaları izlediler ve öğrencilerle gelecekle ilgili hayalleri ve planları hakkında sobhet ettiler.