AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MÜDÜRÜMÜZ ÖMER COŞKUN İLİMİZDE FAALİYET GÖSTEREN REHABİLİTASYON MERKEZLERİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ömer COŞKUN, ilimiz merkezinde bulunan Özel Umutcan ve Özel Büyükadım rehabilitasyon merkezlerini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
İL MÜDÜRÜMÜZ ÖMER COŞKUN İLİMİZDE FAALİYET GÖSTEREN REHABİLİTASYON MERKEZLERİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

İl Millî Eğitim Şube Müdürü Alpaslan KANAR'ın eşlik ettiği ziyaretlerinde Özel Umutcan Rehabilitasyon merkezinin, fiziki yapısı, imkânları özel eğitim öğrencilerine yönelik yürütülen eğitim faaliyetlerinin yanı sıra Covid_19 salgınına karşın alınan önlemleri yerinde inceleyen İl Müdürümüz eğitici ve yöneticilerden bilgi aldı.

Özel Umutcan Rehabilitasyon merkezi ziyaretlerinin ardından Özel Büyükadım Rehabilitasyon merkezinde de incelemelerde bulunan İl Müdürü COŞKUN yaptığı açıklamada, "Özel gereksinimli bireylerin yapabilirliklerini en üst düzeye çıkararak kendilerine yeterli, topluma adapte olmuş, üretken bireyler olmalarına katkı sağlamayı amaçladığımız rehabilitasyon merkezlerimizde incelemelerimizi gerçekleştirdik." dedi. Yüz yüze yapılan eğitime ara verilmesinden en fazla eğitime muhtaç çocukların etkilendiğini söyleyen Müdür COŞKUN, "Öğrencilerimizin eğitimlerinin aksamaması için gerekli tedbirleri almaya devam edeceğiz. En kısa sürede normale dönmek en büyük dileğimiz." diyerek sözlerine son verdi.

 

30-03-202130-03-202130-03-202130-03-202130-03-202130-03-2021

 

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.