AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İL MÜDÜRÜMÜZ ÖMER COŞKUN HATTAT HAMDULLAH İMAM HATİP ORTAOKULUNU ZİYARET ETTİ
![İL MÜDÜRÜMÜZ ÖMER COŞKUN HATTAT HAMDULLAH İMAM HATİP ORTAOKULUNU ZİYARET ETTİ](/meb_iys_dosyalar/2021_01/19135240_IMG_6271.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Ömer COŞKUN Merkez Hattat Hamdullah İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret ederek öğretmen ve okul yöneticileri ile bir araya geldi. 2020-2021 eğitim öğretim yılı birinci döneminin değerlendirildiği toplantıda gelecek yarıyılda sürdürülecek eğitim öğretim faaliyetleri ile uygulanacak projelere yönelik görüş alış verişinde bulunuldu.