AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Ömer COŞKUN, DOKAP tarafından finanse edilen Müdürlüğümüz tarafından uygulanan "Teknoloji ve İnovasyon Atölyesi" projesi kapsamında Gökhöyük Şehit Cemalettin Özdemir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti.

İl Müdürümüz Ömer COŞKUN, DOKAP tarafından finanse edilen Müdürlüğümüz tarafından uygulanan

DOKAP tarafından finanse edilen Müdürlüğümüz tarafından uygulanan ve Gökhöyük Şehit Cemalettin Özdemir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine kazandırılan "Teknoloji ve İnovasyon Atölyesi"ni ziyaret eden Ömer COŞKUN, özellikle belli alanlarda uzmanlaşarak eğitim veren meslek liselerimizde öğrenim gören öğrencilerin teknolojik yeniliklerle buluşmasını önemsediklerinden bahsetti. Ayrıca bu tip atölyelerin tüm meslek okullarımıza kazandırılması için farklı projeleri Müdürlük olarak geliştirildiğinden bahsetti. Ömer COŞKUN, atölyenin kurulmasında emek sarf eden öğretmen ve idarecilerimize teşekkürlerini iletti. İl Müdürümüze ziyaretleri sırasında Şube Müdürü Bedir ARSLAN ve Okul Müdürü Turan KÖSE eşlik etti.

23-09-202123-09-202123-09-202123-09-2021

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.