İL MÜDÜRÜMÜZ ÖMER COŞKUN BAŞKANLIĞINDA OKUL MÜDÜRLERİ TOPLANTISI DÜZENLENDİ
![İL MÜDÜRÜMÜZ ÖMER COŞKUN BAŞKANLIĞINDA OKUL MÜDÜRLERİ TOPLANTISI DÜZENLENDİ](/meb_iys_dosyalar/2021_04/01170323_IMG_8936.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Ömer COŞKUN başkanlığında ilimiz merkez ortaokul ve ortaöğretim müdürleri ile değerlendirme toplantısı düzenlendi.
Pandemi kuralları çerçevesinde müdürlüğümüz konferans salonunda 2 grup olarak yapılan toplantıda, İlimizdeki 8. ve 12. sınıf öğrencilerimizin Liselere geçiş sınavı (LGS) ile Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) hazırlıklarına destek olmak amacıyla hazırlanan "Soru Çözüm Saati" uygulaması ve Covid-19 vakalarının takibi ile ilgili toplantı gerçekleştirildi. Müdürlüğümüz idarecilerinin de katılmış olduğu toplantıda görüş alışverişinde bulunuldu.