AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İL MÜDÜRÜMÜZ ÖMER COŞKUN BAHÇELERİÇİ ŞEHİT RECEP GÜLEN İLKOKULUNU ZİYARET ETTİ
![İL MÜDÜRÜMÜZ ÖMER COŞKUN BAHÇELERİÇİ ŞEHİT RECEP GÜLEN İLKOKULUNU ZİYARET ETTİ](/meb_iys_dosyalar/2021_01/08175903_IMG_6116.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Ömer COŞKUN Merkez Bahçeleriçi Şehit Recep Gülen İlkokulunu ziyaret ederek öğretmen ve okul yöneticileri ile bir araya geldi. 2020-2021 eğitim öğretim yılı birinci döneminin değerlendirildiği toplantıda gelecek yarıyılda sürdürülecek eğitim öğretim faaliyetleri ile uygulanacak projelere yönelik görüş alış verişinde bulunuldu.