AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Müdürümüz Ömer COŞKUN, Bahçeleriçi Şehit Recep Gülen İlkokulu tarafından hazırlanan 15 Temmuz Demokrasi Ve Birlik Günü Resim Sergisi açılışını yaptı.
![İl Müdürümüz Ömer COŞKUN, Bahçeleriçi Şehit Recep Gülen İlkokulu tarafından hazırlanan 15 Temmuz Demokrasi Ve Birlik Günü Resim Sergisi açılışını yaptı.](/meb_iys_dosyalar/2021_12/23153959_IMG-20211223-WA0045.jpg)
Bahçeleriçi Şehit Recep Gülen İlkokulu öğretmen ve öğrencileri tarafından hazırlanan 15 Temmuz Demokrasi ve Birlik Günü Resim Sergisi açılışını yapan İl Müdürümüz Ömer COŞKUN; Şube Müdürümüz Bedir ASLAN ile birlikte öğrencilerin resimlerini inceledi, öğrencilerle resimleri ve 15 Temmuz Demokrasi Ve Birlik Günü hakkında sohbet etti.