AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Hamamözü İlçesinde

 İlçe ziyaretlerini sürdüren İl Millî Eğitim Müdürümüz Ömer Coşkun Hamamözü İlçesini ziyaret ederek temaslarda bulundu.
İl Müdürümüz Hamamözü İlçesinde

İlçelerimizde yürütülen projeler ve eğitim faaliyetlerini incelemek, yetkililerden bilgi almak amacıyla İlçe ziyaretleri gerçekleştiren İl Millî Eğitim Müdürümüz Ömer Coşkun'un bu seferki durağı Hamamözü ilçesiydi. Ziyaretin başlangıcında İlçe Millî Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ederek İlçe Millî Eğitim Müdürü Erdal Gürgil'den brifing alan İl Müdürümüz gerçekleştirilmesi planlanan projeler, ilçede yürütülen eğitim faaliyetleri, destekleme yetiştirme kursları (DYK), sınavlara hazırlık gibi konularda görüş alış verişinde bulundu.

İlçe Millî Eğitimdeki temaslarının ardından Hamamözü Kaymakamı Okan Dağlı'yı makamında ziyaret eden İl Müdürümüz yürütülen ve planlaması devam eden eğitim öğretim hizmetlerinin icrasına yönelik fikir alış verişinde bulundu.

Atatürk İlkokuluna Ziyaret

Kaymakamlık temaslarının ardından Hamamözü Atatürk İlköğretim okulunu ziyaret eden İl Müdürümüz Ömer Coşkun öğrenci ve öğretmenlerle bir araya geldi. Okulda incelemelerde bulunan İl Müdürümüz sınıfları ziyaret ederek öğrencilerle bir süre sohbet etti. EBA Destek Noktasını da ziyaret eden İl Müdürümüz canlı derse katılarak dersi dinledi. Öğrencilere pandemi süresince ziyaret ettiği her okulda hatırlattığı "Maske-Mesafe ve Hijyen" kuralını hatırlatan İl Müdürümüz, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada " İlçelerimizi ziyaret ederek yürütülen faaliyetlerin yakın takipçisi olmaya devam ediyoruz. Bugün ziyaret ettiğim Hamamözü ilçesinde sürdürülen eğitim faaliyetlerini ve pandemiye karşı kurum müdürlerimizce alınan önlemleri yerinde inceleme fırsatı bulduk. Ülkemizin ve Dünyamızın en kısa sürede bu hastalıktan kurtularak eğitim faaliyetlerimizi engelsiz yürütmeyi umut ediyorum." dedi.

29-09-202029-09-202029-09-202029-09-2020

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.