AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Müdürümüz Aydınca Şehit Hüsamettin Gökçe İlkokulunu Ziyaret Etti
![İl Müdürümüz Aydınca Şehit Hüsamettin Gökçe İlkokulunu Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2020_01/20090447_IMG_1751.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Doç. Dr. İlker KÖSTERELİOĞLU okul ziyaretleri kapsamında Aydınca Şehit Hüsamettin Gökçe İlkokulu'nu ziyaret ederek öğretmenle bir araya geldi. Okulun fiziki yapısını inceleyen ve 2019-2020 eğitim öğretim yılı birinci döneminde gerçekleştirilen eğitim faaliyetleri hakkında bilgi alan İl Müdürümüz öğretmenlerle gerçekleştirdiği toplantıda 2023 eğitim vizyonu hakkında görüş alış verişinde bulundu.