AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Aydınca Şehit Hüsamettin Gökçe İlkokulunda

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ömer Coşkun yüz yüze eğitim faaliyetlerini yakından takip etmek amacıyla ilimizdeki okulları ziyaret etmeye devam ediyor.
İl Müdürümüz Aydınca Şehit Hüsamettin Gökçe İlkokulunda

Aydınca Şehit Hüsamettin Gökçe İlkokulunu ziyaret eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Ömer Coşkun, 90 öğrencisi bulunan okulda incelemelerde bulundu. Yüz yüze eğitim faaliyetleri esnasında öğrencilerimizin herhangi bir sağlık problemi yaşamamaları için gereken hijyen kurallarını ve alınan önlemleri yerinde inceleyen İl Müdürümüz daha sonra sınıfları ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi. Öğrencilerle bir süre sohbet eden İl Müdürümüz öğrencilere hediyelerini takdim ettikten sonra öğretmen ve idarecilerle eğitim öğretim faaliyetleri ve pandemi de alınacak önlemlerin uygulanmasına dair görev alış verişinde bulunduktan sonra ilk görev yeri Aydınca Şehit Hüsamettin Gökçe İlkokulu olan çiçeği burnunda yeni öğretmenlerimize hayırlı olsun dileklerini iletti.

 

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.