AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Albayrak Şehit Yusuf Kaya İlk ve Ortaokulunu Ziyaret Etti

Okul ziyaretleri kapsamında İl Müdürümüz Ömer Coşkun Albayrak Köyü Şehit Yusuf Kaya İlk ve Ortaokulunu ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
İl Müdürümüz Albayrak Şehit Yusuf Kaya İlk ve Ortaokulunu Ziyaret Etti

Eğitim ve öğretim faaliyetlerini yerinde incelemek ve denetlemek, pandemi ile mücadelede okul ve kurumlarımızda alınan önlemleri yerinde incelemek amacıyla İl Millî Eğitim Müdürümüz Ömer Coşkun, İlimiz Albayrak Köyü Şehit Yusuf Kaya İlk ve Ortaokulunu ziyaret etti.

Yaklaşık 200 öğrencinin eğitim gördüğü okulda incelemelerde bulunan İl Müdürümüz pandemi ile mücadele kapsamında alınan önlemler için okul yönetimine teşekkürlerini iletti. Minik öğrencilerle bir araya gelen Müdür Ömer Coşkun, diğer okullarda da yaptığı uyarıları tekrarlayarak öğrencilere "Maske-Hijyen-Mesafe" kurallarına uymaları gerektiğini hatırlattı. Okul yöneticileri ve öğretmenlerle de bir araya gelen İl Müdürümüz yürütülen eğitim faaliyetleri ve planlanan faaliyetler hakkında görüş alış verişinde bulundu.

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.