AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Müdürlüğümüz binasında 14-15-16 Ekim ErasmusDays 2021 Kutlamaları yapıldı.
![İl Müdürlüğümüz binasında 14-15-16 Ekim ErasmusDays 2021 Kutlamaları yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2021_10/15165114_20211015_141741.jpg)
Her yıl düzenli olarak Erasmus+ projelerini yaygınlaştırmak amacıyla düzenlenen Erasmus Günleri etkinliklerine katkı yapmak amacıyla, İl Müdürlüğümüz bünyesindeki okul eğitimi ve mesleki eğitim alanındaki okul ve kurumlarımız Erasmus+ kapsamında gerçekleştirmiş oldukları projelerini ilimizdeki idareci ve öğretmenlere sunum yaparak tanıttılar. Toplantı salonunda yapılan sunumların akabinde canlı müzik eşliğinde düzenlenen sergi alanında proje tanıtımlarına devam edildi.