AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Müdürlerinden İl Millî Eğitim Müdürümüz Ömer Coşkun'a Hayırlı Olsun Ziyareti
![İl Müdürlerinden İl Millî Eğitim Müdürümüz Ömer Coşkun'a Hayırlı Olsun Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2020_09/04165534_IMG_1983.jpg)
Amasya İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Erdin Acar, Amasya Valiliği Özel Kalem Müdürü Muhammet Baş ve Amasya Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Hamdi Yanık, İl Millî Eğitim Müdürümüz Ömer Coşkun'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. İl Millî Eğitim Müdürümüz ziyaretlerinden dolayı misafirlerine teşekkür etti.