AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet TÜRKMEN'in LGS Mesajıdır

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet TÜRKMEN'in LGS Mesajıdır

       Sevgili Öğrenciler
Bir yıldan fazla zamanınızı ayırarak beklenenden daha fazla sorumluluk aldınız ;özveri gösterdiniz.Sizler gibi aileleriniz de bu uzun  soluklu maratonun bir parçası oldular.Sizleri ülkemizin hatta dünyanın ihtiyaç duyduğu kalitede,nitelikte, bilgi ve beceride  yetiştirme gayretinde en az öğretmenleriniz kadar çaba sarf ederek yoruldular .Ailelerinizi üstün gayretleri ve desteklerinden ötürü kutluyorum.

       Sevgili Öğrencilerim!Bizler için çok kıymetli ve eşsizsiniz.Daha bugünden kazananımızsınız.Biliniz ki  gayretiniz,emekleriniz alacağınız tüm sınav sonuçlarından daha değerli.Hayata çok yönlü hazırlandınız.Sosyal bilimlerden fen ve teknolojiye ,spordan sanata ,bilimden edebiyata atıldınız.Hedeflenen kazanımlara bir bir ulaştınız.Önünüzde yarından daha güzel bir gelecek var.Şimdi gayret zamanı.5 Haziran Pazar günü yapılacak Liselere Giriş Sınavı'nda hepinize başarı; sınavlarda görevli tüm yönetici,öğretmen ve personelimize de kolaylıklar diliyorum.

 

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.