AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ MEHMET TÜRKMEN'DEN ZİYAPAŞA ORTAOKULUNA ZİYARET

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ MEHMET TÜRKMEN'DEN ZİYAPAŞA ORTAOKULUNA ZİYARET

İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Türkmen Ziyapaşa Ortaokulunu ziyaret etti.Ziyaretleri sırasında İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Abdullah Gürbüz,İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ali Bahçivan, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Hayriye Tüfekci, Ziyapaşa Ortaokulu Müdürü Ramazan Mutlu ve okul idaresi hazır bulundu. 

Ziyapaşa Ortaokulunda deprem bölgesi için okul binasında oluşturulan depoda incelemelerde bulunan İl Müdürümüz yapılan çalışmadan dolayı teşekkürlerini iletti.Deprem bölgesine desteklerin süreceğini beirten İl Müdürümüz okul, öğrenci,öğretmen ve eğitim camiasının duyarlı davranışlarının kendilerini çok mutlu ettiğini ifade etti.

Depremin ilk anından itibaren deprem bölgesinde bulunan ve bölgenin ihtiyaç ve isteklerini yakından takip eden İl Müdürümüz:"Bu desteklerle yaralar hep birlikte sarılacak,bu millet en zor anlarda ne kadar güçlü ve birlikte hareket edeceğini göstermiştir." dedi.

 

22-02-202322-02-202322-02-2023

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.