AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ MEHMET TÜRKMEN'DEN DEPREMZEDE VATANDAŞLARIMIZA ZİYARET

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ MEHMET TÜRKMEN'DEN DEPREMZEDE VATANDAŞLARIMIZA ZİYARET

  İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Türkmen ilimiz Amasya Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulunda kalan depremzedelerle bir araya geldi.Ziyaretleri sırasında İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Abdullah Gürbüz,İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ali Bahçivan, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Hayriye Tüfekci, Öğretmenevi Müdürü Abdullah Lafcı hazır bulundu. 

  İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Türkmen depremzederle sohbet ederek istek ve dileklerini dinledi.Depremzede vatandaşlarla yakından ilgilenerek Milli Eğitim Müdürlüğü olarak yanlarında olduklarını dile getirdi.Şuan itibariyle 60 depremzede vatandaşımızın Amasya Öğretmenevinde konakladığını bu vatandaşların Malatya,Hatay,Kahramanmaraş,Adıyaman ve Gaziantep illerinden geldiğini dile getirdi.Amasya Öğretmenevi olarak ev sıcaklığını hissettirmek için ne gerekiyorsa yapıldığını ifade eden İl  Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Türkmen ziyaretlerini sonlandırdı.

 

22-02-202322-02-2023

 22-02-2023

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.