AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ MEHMET TÜRKMEN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ İLE TAŞOVA'DA BİR ARAYA GELDİ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ MEHMET TÜRKMEN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ İLE TAŞOVA'DA BİR ARAYA GELDİ

  Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından 2022-2023 eğitim öğretim yılının ikinci dönemi itibari ile resmi okul öncesi eğitim kurumlarına devam eden tüm öğrencilere, haftanın beş günü günlük bir öğün beslenme desteği verilmesi için başlattığı projenin toplantısı gerçekleşti.

  Amasya İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak ilimiz merkez ve ilçelerimizde anasınıfı öğrencilerimize verilecek olan beslenme desteğinin görüşülmesi için İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Türkmen başkanlığında İl Müdür Yardımcısı Ali Bahçivan ve İl Milli Eğitim Şube Müdürü Uğur Başgül'ün koordinesinde İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve ilçelerimizde Temel Eğitimden sorumlu Şube Müdürlerinin katılımıyla Taşova ilçemizde toplantı gerçekleştirildi.

 Toplantıda ücretsiz beslenme desteği ile ilgili hazırlıkların ne aşamada olduğu değerlendirildi.Tüm planlamaların eksiksiz şekilde il merkezinin koordinesinde yapıldığı 6 Şubat pazartesi günü itibari ile ilimiz genelindeki resmi okullarımızda okuyan tüm anasınıfı öğrencilerimize beslenme desteğinin sorunsuz bir şekilde ulaştırılacağı dile getirildi.

  İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Türkmen; taşımalı eğitim kapsamındaki okullarımızda sıcak öğle yemeği hizmetinden faydalanan öğrencilerimizin %50 si kadar daha öğrencimize sıcak öğle yemeği hizmetinin verileceği, bununda tüm hazırlıklarının tamamlandığını, 6 Şubat Pazartesi gününden itibaren uygulamaya başlanacağını ifade etti.

  İl Milli Eğitim Müdürümüz toplantının sonunda ücretsiz bir öğün beslenme desteği verilmesi programının sağlıklı ve sorunsuz yürütülmesi için tüm tedbirlerin alınmasını isteyerek başarılar diledi.

 

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.