AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ, İLİMİZDEKİ EĞİTİM YATIRIMLARINI YERİNDE İNCELEMEYE DEVAM EDİYOR
![İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ, İLİMİZDEKİ EĞİTİM YATIRIMLARINI YERİNDE İNCELEMEYE DEVAM EDİYOR](/meb_iys_dosyalar/2024_07/22144350_kapak.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Türkmen, yeni eğitim-öğretim yılında eğitim faaliyeti vermeye başlayacak olan TOBB okul inşaatını yerinde inceledi.
Yapımında son aşamaya gelinen okul inşaatı incelemelerinde yüklenici firma yetkilileriyle projelerin uygulanma sürecini değerlendirerek bilgi alan Mehmet Türkmen: " Öğrencilerimizin teknolojik alt yapıya uygun sınıf ve okullarda eğitim görmeleri için Bakanlığımızca tüm imkânlar seferber ediliyor. Eğitim-öğretimde daha iyi noktalara gelmek için hep beraber çaba sarf edeceğiz." dedi.